Tergopedia

Wiedza to potęgi klucz! Dlatego tworzymy bezpłatną, wirtualną encyklopedię wiedzy o klimacie. Dołącz do społeczności Tergopedii i twórz ją razem z nami!

Odwiedź Tergopedię

Biblioteka wiedzy ekologicznej

Filarami działalności Fundacji TerGo są edukacja i promowanie postaw proekologicznych. By działać na szeroką skalę i docierać do ludzi na całym świecie, założyliśmy Tergopedię – encyklopedię wiedzy o klimacie online. Wierzymy, że zgromadzenie w jednym miejscu kluczowych pojęć pozwoli wielu osobom lepiej odnaleźć się w zagadnieniach związanych ze zmianami klimatu.

Tergopedia to także nasza odpowiedź na dezinformację i tzw. fake newsy – wszystkie treści dodawane przez użytkowników weryfikowane są przez wewnętrznych ekspertów Fundacji. Nasza społeczność rozrasta się i już wkrótce będziemy mogli w pełni przekazać w jej ręce weryfikację artykułów, podobnie jak to działa w przypadku innych otwartych encyklopedii online.

POSZERZAJ WIEDZĘ

Gubisz się w gąszczu klimatycznej terminologii?

Poszukaj odpowiedzi w naszej encyklopedii!

ZOSTAŃ AUTOREM

Stwórz własne hasło!

Chcesz się dzielić wiedzą? Dołącz do grona osób współtworzących encyklopedię wiedzy o klimacie.

Dodaj wpis