Przejdź do treści

TerGo Market

TerGo Market rozwiązuje największe wyzwania stojące przed światowym rynkiem offsetów węglowych. Poznaj pierwszą platformę transakcyjną dla kompensacji opartą na blockchainie.

Już wkrótce

TERGOMARKET

Rynek offsetów węglowych

Ludzkość potrzebuje offsetów. Dopóki nie zmienimy sposobu pozyskiwania energii i nie przemodelujemy gospodarki, musimy kompensować te emisje, których nie da się uniknąć. Kluczowe w tym procesie jest stawianie na offsety najwyższej jakości oraz dbałość o transparentność całego procesu zakupu i umarzania kredytów węglowych. TerGo Market oraz offsety pochodzące z projektów certyfikowanych standardem IFCC odpowiadają na wyzwania, z jakimi zmaga się dziś rynek kompensacji.

Aby rozwiązać problemy podwójnego liczenia offsetów oraz transparencji, tworzymy TerGo Market – pierwszy rynek offsetów węglowych połączony z bazą danych opartą na technologii blockchain i Web 3.0. Dzięki zapisywaniu każdego umorzonego offsetu w trwałym i niezmienialnym łańcuchu bloków umożliwiamy wiarygodny zapis historii kompensacji. Każdy umorzony offset uzyskuje certyfikat w formie NFT, dzięki czemu jego historia jest dostępna dla każdego, w dowolnym momencie.

TERGO MARKET

Odwiedź TerGo Market

Zobacz platformę transakcyjną offsetów węglowych Fundacji TerGo.

Już wkrótce