O FUNDACJI

Dlaczego działamy?

Chcemy chronić środowisko poprzez upowszechnianie rozwiązań wspierających redukcje śladu węglowego. Dbamy o transparentność oraz szerokie, pozytywne oddziaływanie na otoczenie. Dlatego działamy w wielu obszarach: pomagamy lokalnym społecznościom, tworzymy encyklopedię wiedzy o klimacie, weryfikujemy projekty agroleśne i pracujemy nad platformą monitorowania offsetów węglowych opartą o technologię blockchain.

Wszystkiemu, co robimy, towarzyszy myśl o przyszłości – Ziemi oraz pokoleń, które przyjdą po nas. Zapobieganie zmianom klimatu to nasza wspólna sprawa – mocno wierzymy, że przyszłość jest w rękach nas wszystkich.

Nie będzie jej jednak bez działania tu i teraz. Dlatego już dziś koncentrujemy się na wyrównywaniu szans, edukacji i ułatwianiu dostępu do nowych technologii pomagających w walce ze zmianami klimatu. Dla lepszego jutra ludzkości i planety.

Thuy Nguyen & Ewelina Sasin
Założycielki Fundacji TerGo